+420 774 244 744 info@tzb-vysocina.cz

Servis rekuperace

Řešíte aktuálně technický problém? Kontaktujte našeho technika

Jsme v provádění montáží způsobilí, o čemž svědčí nejen naše reference. Jako jedna z mála firem v ČR jsme získali certifikát způsobilosti pro montáž zařízení společnosti Atrea, který je nejvýznamnějším výrobcem rekuperačních jednotek v ČR a jde cestou kvality. Jsme rádi, že mezi tyto firmy patříme.

Záruční a pozáruční servis

Přestože jsou rekuperační jednotky téměř bezporuchové, může se zejména po dlouholetém používání stát, že některé komponenty dosáhnou hranice své životnosti a je potřeba servisní zásah.

Pokud chcete poradit ohledně servisu Vaší rekuperační jednotky, neváhejte kontaktovat našeho servisního technika. Můžete nám taktéž zaslat e-mail a my se Vám ozveme zpět.

Servisní technik

+420 776 818 877

technik@tzb-vysocina.cz

Rekuperuji.cz


Provozujeme vlastní informačně obchodní portál věnovaný výhradně rekuperaci a rekuperačním jednotkám.

Instalace a uvedení do provozu

Realizace provádíme většinou v období, kdy se také realizuje instalace rozvodů vody, elektřiny a topení. V době těsně před nastěhováním, v čistém prostředí, uvádíme jednotku do provozu. To je především z důvodu, aby se rozvody zbytečně nezanesly stavebním prachem.

Servis a údržba

Správně fungující vzduchotechnika se pozná tak, že uživatel domu nemá o její přítomnosti tušení (žadný hluk, pach, atd.). Pokud máte s rekuperací některé z popsaných problémů, je vhodné je konzultovat s odborným technikem.

Děkujeme!
Vaši poptávku jsme v pořádku přijali a budeme se jí věnovat co nejdříve. Zpravidla odpovídáme tentýž, nebo následující pracovní den.
Vyplňte prosím, všechny požadované údaje
Probíhá zpracování

Servis rekuperace

Kliknutím na tlačítko "Odeslat poptávku" souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vyhlášky GDPR.