+420 774 244 744 info@tzb-vysocina.cz

Zabezpečovací systémy a IOT

Pro kvalitní život je důležité, abyste se vy i vaši blízcí cítili komfortně a v bezpečí. Ochraně zdraví a majetku lze výrazně napomoci elektronickými zabezpečovacími systémy, které navíc v dnešní době umí daleko více, než „jenom“ chránit. Mohou se stát našimi malými inteligentními pomocníky a lze s nimi řešit i takové úkony, jako je dálková správa domu, bytu, či kanceláře.

K instalacím velmi často používáme (podle preferencí zákazníka) systém Jablotron, jelikož se jedná o velice kvalitní a spolehlivá zařízení o čemž svědčí i jeho celoevropské masivní používání.

Malá ukázka možností využití zabezpečovacích systémů (EZS):

Na základě bezpečnostní situace objektu a požadavcích zákazníka vypracujeme projekt tak, aby splňoval požadovaná bezpečnostní kritéria. Na námi dodávané systémy držíme záruční a pozáruční servis.

 • Ekonomická varianta EZS – při zakódování systému je dům hlídán čidly a v případě narušení je nám poslána zpráva např. na telefon.
 • EZS např. s plášťovou ochranou – systém je připraven tak, že si zakódujeme, zapneme ochranu po obvodu domu, v domě klidně žijeme a celou noc jsme hlídáni před vnějším narušením. V případně narušení je spuštěn poplach, zaslána zpráva na telefon, automaticky informována zásahová jednotka pro možnost pomoci a další opatření dle požadavků zákazníka
 • Kamerový monitoring – můžeme hlídat jak prostor v domě, tak i před domem a obraz zaznamenávat, nebo on-line přenášet do vámi zvoleného místa.
 • Automatické odemčení/zamčení domu – při příjezdu domů systém pozná, že jste se vrátili, odemče, rozsvítí přístupové chodby a dům vás přivítá.
 • Zahrada – systém může řídit např. automatickou závlahu vaší zahrady, noční osvětlení a další dle vašeho přání.
 • Mnoho dalších variant, které vám udělají radost – rádi vám je představíme, poradíme.

Každý prostor a přání zákazníka jsou individuální. Aby bylo řešení EZS skutečně funkční, spolehlivé a pohodlné, připravujeme jej našim zákazníkům na míru. Zašlete podklady (půdorys, řez domu, vaše představy a kontakt na vás) a my vám rádi zpracujeme individuální nabídku.

Všude jste v bezpečí

Dle potřeb zabezpečíme jednotlivé místnosti Vašeho domu

Neustálý dohled

Kamerový monitoring okolí domu a vnitřních prostor

Věrný hlídač

Ochráníme vnější části objektu během pobytu uvnitř domu

Napojení na chytrá zařízení IOT, tzv. Smart System

Zabezpečené ovládání pomocí telefonu, tabletu, nebo počítače přes internet i lokální síť

 • Vzdálené ovládaní větrání, vytápění a chlazení domu
 • Vzdálené ovládání chytrých spotřebičů (pračka, myčka, sušička ...)
 • Časové, nebo vzdálené ovládání venkovního zabezpečení (rolety, brány)
 • Vzdálený dohled nad kamerovými systémy
 • Intercomy a video-intercomy

Zpracováváme výkresy pro projekční kanceláře

Projektovou dokumentaci zpracováváme i pro projekční kanceláře, šetříme tím jejich čas. Známe aktuální moderní technologie, které do stávajících výkresů zakreslíme. Odpadá vám tak potřeba učit se a svépomocí doplňovat nové technologie.

Děkujeme!
Vaši poptávku jsme v pořádku přijali a budeme se jí věnovat co nejdříve. Zpravidla odpovídáme tentýž, nebo následující pracovní den.
Vyplňte prosím, všechny požadované údaje
Probíhá zpracování

Zabezpečovací systémy

Přidat další soubor

Kliknutím na tlačítko "Odeslat poptávku" souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vyhlášky GDPR.

Rekuperuji.cz


Provozujeme vlastní informačně obchodní portál věnovaný výhradně rekuperaci a rekuperačním jednotkám.

Zajistíme pro Vás i další služby