+420 774 244 744 info@tzb-vysocina.cz

Tepelná čerpadla Toshiba

Invertorová čerpadla NeoRé T

Invertorová tepelná čerpadla Toshiba NeoRé T patří do kategorie vzduch-voda, tzn. že využívají tepelnou energii venkovního vzduchu a předávají ji do topné vody v otopné soustavě. Otopnou soustavu tvoří ideálně podlahové nebo stropní vytápění, se kterými je efektivita topného systému na nejvyšší úrovni. Případně je možné napojení i na radiátory, kde však efektivita soustavy klesá kvůli vysokému teplotnímu spádu.

Tepelné čerpadlo NeoRé T se skládá z kvalitní české vnitřní jednotky a japonské venkovní jednotky Toshiba. Jedná se o kompletně vybavené tepelné čerpadlo, které v základní výbavě obsahuje veškeré komponenty nutné pro funkci vytápění včetně SW pro ohřev TUV a sekundárního zdroje (popř. bazénu). Tato tepelná čerpadla je vhodné instalovat jak do novostaveb, tak do stávajících rodinných domů, ve kterých můžeme zlepšit funkčnost soustav díky snížení teplotního spádu topných systémů.

Nepochybnou předností tepelného čerpadla NeoRé T je i funkce pasivního chlazení, která je využívána především v letních měsících v kombinaci se systémem stropního chlazení.

Samozřejmostí je také inteligentní dálkové ovládání přes webový server prostřednictvím Vašeho mobilu, tabletu či PC. V příplatkové výbavě je možné zřídit účet NeotaRoute, díky kterému bude mít servisní organizace neustálý přehled o chodu Vašeho tepelného čerpadla.

Vybraná tepelná čerpadla NeoRé T16 jsou nositelem značky Q-label.

Tepelné čerpadlo NeoRé T

Základní a nejprodávanější řada tepelných čerpadel NeoRé T je určena především pro rodinné domy až do tepelné ztráty přibližně 18 kW, ve kterých zajistí kompletní vytápění objektu stejně jako ohřev teplé užitkové vody.

Úspora až 20%
Teplota vody až 60°C
Ekonomický provoz i v zimě
Řízené otáčky
Nízká hlučnost
Minimální údržba
Nulové emise
Kompaktní rozměry

Rekuperuji.cz


Provozujeme vlastní informačně obchodní portál věnovaný výhradně rekuperaci a rekuperačním jednotkám.

Zajistíme pro Vás i další služby