+420 774 244 744 info@tzb-vysocina.cz

Klimatizace

Změny klimatu i zvyšující se intenzita dopravy ve velkých městech – hlavní důvody, proč se stále více z nás zamýšlí nad pořízením klimatizace. Obzvláště letní noci, kdy se nám nedaří snížit teplotu v ložnici (a následné nevyspání) bývají pádným argumentem. Jak je to s moderními klimatizacemi a jejich výhodami se můžete dočíst na této stránce.

100% úspěšnost

Určitě je levnější klimatizaci instalovat v době výstavby. My však máme 100 % úspěšnost i u dodatečných instalací. Pro nejrůznější interiéry jsme vždy našli technologicky optimální řešení s ohledem na potřeby zákazníků- ať už jde o estetiku prostředí, nebo o to, zabrat co nejméně drahocenného místa.

Nejenom chlazení

Dobrá klimatizace dnes umožňuje místnosti nejenom chladit, ale i částečně čistit vzduch od prachu a třeba i ionizovat a zbavovat virů. Ve spojení s nuceným větráním s rekuperací, kdy nám rekuperace do místnosti řízeně přivede čistý vzduch, pak nemá vnitřní klima v místnosti chybu. To ocení nejen obyvatelé velkých měst a lidé žijící poblíž frekventovaných komunikací, ale také například alergici po dobu pylové sezóny.

Typy klimatizací

  • Klasické klimatizační jednotky – zde je třeba klást velký důraz na kvalitu, kvůli bezporuchovosti.
  • Nástěnné
  • Podstropní kanálové skryté
  • Kazetové do podhledů
  • Parapetní na podlahu

Při využití klimatizačních jednotek máme možnost chladit pouze určené místnosti (obývák, ložnici, dětský pokoj,… jedna vnější jednotka – jeden vnitřní pokoj ) a nebo s tzv. multisplitem tzn. Jedna venkovní jednotka klimatizace a k tomu max. 5 vnitřních jednotek interiérových můžeme chladit celý dům.

Ideální klimatizace?

Kromě odpovídajícího výkonu a funkce, musí dobrá klimatizace také splňovat tato kritéria:

  • Neruší svým chodem (hlukem ani průvanem).
  • Nezasahuje do estetiky interiéru (neruší vzhledově).

Tyto dvě kritéria velmi dobře plníme s klimatizacemi zn. Daikin, Toshiba, ale nechceme hanit ani další dobré značky na českém trhu. Vnitřní jednotky jsou velmi tiché, pro noční režim pod hranicí slyšitelnosti a umí např. pomocí čidla pohybu vyhodnocovat vaši přítomnost v místnosti a své klapky natáčet tak, aby vzduch z klimatizace nešel do vašeho okolí a vy jste tak necítili žádný pohyb vzduchu.

Jak už jsme mnohokrát zdůrazňovali, každé řešení je v podstatě originál. Využijte proto níže uvedený poptávkový formulář, rádi Vám připravíme cenovou nabídku k optimálnímu řešení.

Děkujeme!
Vaši poptávku jsme v pořádku přijali a budeme se jí věnovat co nejdříve. Zpravidla odpovídáme tentýž, nebo následující pracovní den.
Vyplňte prosím, všechny požadované údaje
Probíhá zpracování

Klimatizace

Přidat další soubor

Kliknutím na tlačítko "Odeslat poptávku" souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vyhlášky GDPR.

Rekuperuji.cz


Provozujeme vlastní informačně obchodní portál věnovaný výhradně rekuperaci a rekuperačním jednotkám.

Zajistíme pro Vás i další služby