+420 774 244 744 info@tzb-vysocina.cz

Montáž rekuperace

Jsme v provádění montáží způsobilí, o čemž svědčí nejen naše reference. Jako jedna z mála firem v ČR jsme získali certifikát způsobilosti pro montáž zařízení společnosti Atrea, který je nejvýznamnějším výrobcem rekuperačních jednotek v ČR a jde cestou kvality. Jsme rádi, že mezi tyto firmy patříme.

Průběh montáže rekuperace

Bez projektu to nepůjde

Před zahájením montáže rekuperace je vždy potřeba vypracovat projekt, který bude sloužit jako zadávací dokumentace pro montážní společnost, nebo pro Vás, pokud se rozhodnete pro instalaci svépomocí, připravili jsme pro Vás specializované webové stránky s dalšími informacemi.

Volba vhodných komponent

V námi vypracovaném projektu naleznete seznam doporučených komponent. Svévolná záměna komponent ‚‚na vlastní pěst‘‘ vždy nemusí fungovat dle očekávání, proto doporučujeme řídit se předepsanou volbou komponent.

Rekuperuji.cz


Provozujeme vlastní informačně obchodní portál věnovaný výhradně rekuperaci a rekuperačním jednotkám.

Instalace a uvedení do provozu

Realizace provádíme většinou v období, kdy se také realizuje instalace rozvodů vody, elektřiny a topení. V době těsně před nastěhováním, v čistém prostředí, uvádíme jednotku do provozu. To je především z důvodu, aby se rozvody zbytečně nezanesly stavebním prachem.

Servis a údržba

Správně fungující vzduchotechnika se pozná tak, že uživatel domu nemá o její přítomnosti tušení (žadný hluk, pach, atd.). Pokud máte s rekuperací některé z popsaných problémů, je vhodné je konzultovat s odborným technikem.